تجارت ما

تجارت بازگانی پارس جرمن تهیه ساخت ورواج روابط تجاری بین المللی را برای شخص ثالث ترتیب میدهد.

محصولات غذایی ارگانیک
فهرست محصولات غذایی ارگانیک موجود در ایران که بازرگانی پارس جرمن، می تواند برای شما به کشور آلمان صادر کند.
ماشین سازی و مهندسی مکانیک
مهندسی مکانیک در آلمان، یکی از بزرگترین صنایع، با موقعیت پیشرو در بازارجهانی است، که مقر اتحادیه و انجمن آن در فرانکفورت قرار دارد.

بازرگانی پارس جرمن با توجه با همکاری با تیمی از مهندسین مجرب در آلمان توانایی تهیه کردن هر نوع ماشین آلات صنعتی سنگین و نیمه سنگین، از نوع کاملا جدید یا کار کرده با گواهی تضمین، گارانتی و سرویس های بعد از فروش، جهت مدرنیزه سازی  کارخانجات صنعتی و غیر صنعتی، می باشد.

pars german trade-Motor

آمارها نمایانگر این هستند که کارخانجات ایران بدلیل تحریم های طولانی نیاز بالایی به ماشین آلات مدرن دارند.

ما با کمال میل حاضر به همکاری در این امر مهم با شما عزیزان گرامی هستیم. با ما در تماس باشید. ما از هیچ کمکی برای پیشرفت کار و صنعت شما دریغ نخواهیم کرد.

ما نیز درصنعت انرژی های تجدید پذیر مانند انرژی بادی، خورشیدی و انرژی زمین گرمایی بسیار فعال هستیم. با توجه به اینکه ایران از نظرآب و هوائی یک کشور گرمسیری است، انرژی خورشیدی برای تولید برق و انرژی می تواند درآن بسیار ارزان تولید شود. ما با برنامه ریزی دقیق حاضر به محاسبه این انرژی برای شما هستیم.

ما حتی حاضر به تولید برق از طریق انرژی خورشیدی بر روی بام های منازل شما هستیم. در صورت تمایل می توانید با ما تماس حاصل فرمایید تا ما برای شما طرح مناسبی برای تولید انرژی مورد نیاز شما را فراهم کنیم.

از این طریق شما دیگر نیاز به نگرانی هزینه های نجومی برق را نخواهید داشت و از نظر تولید انرژی خودکفا خواهید شد.

از ما سوال کنید، ما با کمال میل برای پاسخ گوئی به سوالات شما وقت خواهیم گذاشت.

shadow