خدمات ما برای شما

شما به دنبال یک شرکت یا شریک تجاری در ایران برای فروش محصولات خود از آلمان و اروپا به ایران یا بالعکس هستید، پس ما را شریک و مشاور مجرب خود بدانید. ما به شما کمک خواهیم کرد و منتظر دیدن شما ویا دریافت پیغام شما ازطریق ایمیل، تلفن و تلگرام هستیم. درکلیدهای ارتباطی زیر شما می توانید مجموعه ای از محصولات مورد نظر را در بازار آلمان و ایران جستجو کنید. ما دوست داریم صادرات / واردات را مطابق با آن برای شما انجام دهیم.

رضایت شما خشنودی ماست

www.parsgermantrade.com

ایجاد کری ارتباط میان شرکای تجاری

ما درهرهفته تعداد زیادی اطلاعات جدید از ایران و آلمان دریافت می کنیم. ما با تدارکات و خدمات حرفه ای شما را در جستجو و ارتباط با شرکتهای تولید کننده، توزیع کننده و تامین کننده و شرکای تجاری، همراهی و همیاری خواهیم کرد.

ایجاد کری ارتباط میان شرکای تجاری پارس
shadow

بازاریابی و توزیع

مشتریان ارزشمند ترین دارایی یک شرکت هستند. اما آنها نیز آگاه هستند که می توانند بین انواع پیشنهادات متفاوت بهترین را انتخاب کنند. مشتریان در مورد موفقیت یا شکست محصول تصمیم می گیرند.

بازاریابی و توزیعpars
shadow

ادغام و ترکیب

ما همیشه در کنار مشتریانمان با پشتیبانی مشاوره ای وتخصصی خود درهمه ملاحظات استراتژیکی و تاکتیکی، که برای دوباره وارد شدن به بازار تجارت ایران و آلمان الزامی هستند و چه در زمینه های بازاریابی و صادرات و واردات کالاهایشان، ایستاده ایم.

ادغام و ترکیب
shadow

خطوط تولید صنعتی

مهم ترین ضرورت هر خط تولید، کیفیت آن است. و این توسط اجرای عملیاتی موثر، ثمربخش و سود بخش آن شرکت اندازه گیری می شود. دانش و علم این روش تولید را شرکا و مهندسین ما به شما عرضه خواهند کرد.

خط تولید
shadow

خدمات فنی مهندسی

پارس جرمن با عده کثیری از مهندسین مجرب همکاری می کند که ما به عنوان یک سرویس برای مشتریان خود در صورت نیاز ارائه می دهیم.

خدمات فنی و مهندسی
shadow